Nagyteljesítményű mikrokontrollerek és interfészek laboratórium c. tárgyhoz tartozó hír
Félév eleji eligazítás
Szabó Zoltán,
2023. augusztus 30.
Az NMI labor hétfői kurzusának a félév eleji eligazítást a regisztrációs héten csütörtökön (2023.08.31) délután 16:15 kezdettel tartjuk a QBF15 teremben.(Az első héten hétfőn már lesz mérés, ezért kell az eligazítást a regisztrációs héten megtartanunk)
A keddi és szerdai kurzusoknak az első héten a kurzusok órarendi időpontjában, a QB127 teremben tartjuk az eligazítást.
Az eligazításon ismertetjük a tárgykövetelményeket, a balesetvédelmi tudnivalókat, ill. mérőpárokat fogunk alkotni.
Mindenki megjelenésére számítok - aki valamiért nem tud jönni azt képviselje a mérőpárja, vagy pedig emailben írja meg, hogy kivel szeretne mérni.