Nagyteljesítményű mikrokontrollerek és interfészek laboratórium c. tárgyhoz tartozó hír
Félév eleji eligazítás
Szabó Zoltán,
2024. augusztus 29.
Az NMI labor mindkét kurzusának a félév eleji eligazítást az első héten hétfőn (2024.09.02) délután 14:15 kezdettel tartjuk a QB203 teremben.
Az eligazításon ismertetjük a tárgykövetelményeket, a balesetvédelmi tudnivalókat, ill. mérőpárokat fogunk alkotni.
Mindenki megjelenésére számítok - aki valamiért nem tud jönni azt képviselje a mérőpárja, vagy pedig emailben írja meg, hogy kivel szeretne mérni.