Adatvezérelt rendszerek c. tárgyhoz tartozó hír

Dudás Ákos fényképe

Konzultáció vizsgák előtt

Dudás Ákos, 2018. december 3.

A vizsgák előtt (beleértve az aláíráspótlót is) is konzultációs lehetőséget biztosítunk. A konzultációt online, Skype for Business-en keresztül tartjuk, tehát nem szükséges emiatt felutazni Budapestre vagy az egyetemre bejönni.

A konzultáció egy online "megbeszélés", ahol ugyanúgy lehet kérdezni, mint személyesen.

A konzultációk időpontja és a linkek:

Technikai követelmények: böngészőből vagy egyetemi Office előfizetéssel letölthető Skype for Business asztali alkalmazással lehet csatlakozni. A fenti linket megnyitva a böngésző fel is ajánlja a választást. A csatlakozás időnként nem sikerül elsőre, vagy éppen nem működik a hangszóró, stb. Ezért a csatlakozást előre próbáld ki! Amint megjelenik a link a fenti listában, már be lehet lépni a megbeszélésbe (akár a konzultációs időpont előtt napokkal is).

A konzultációra kérdésekkel érkezzetek!

A konzultációval kapcsolatos információk, és ha változna, a link is ebben a hírben lesz frissítve. A konzultáció előtt javasolt még egyszer ránézni, és innen megnyitni a linket.